LISA! Kursy Językowe za Granicą

Fort de France

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka francuskiego na Martynice

Chociaż będziesz ponad 11.000 kilometrów od Paryża, to język, waluta, bagietki, sery, szampan, ostrygi, kawiarnie przypomną Ci, że jesteś na zamorskim terytorium Francji. Ciesz się pięknem tej tropikalnej wyspy i ucz się języka w niesamowitej scenerii. Zapraszamy.

Kursy języka francuskiego na  Martynice

LISA-sprachreisen-franzoesisch-martinique-strand-palmen-meer-freizeit-sonne

Należąca do Francji Martynika jest częścią Unii Europejskiej. Dzięki temu można odwiedzić ten kraj posiadając wyłącznie dowód osobisty, a za zakupy można płacić w Euro. W Fort-de-France można znaleźć piękne, białe plaże, palmy kokosowe, turkusową wodę i kolorowe cotygodniowe jarmarki. Językiem urzędowym jest francuski, osiedliło tu też wielu Francuzów z Europy. Wszystko to co daje Francja w połączeniu pięknem tropikalnej wyspy sprawia, że jest to idealne miejsce do nauki języka francuskiego.

Odkryta przez Kolumba Martynika leży pomiędzy Dominikaną, a Saint Lucia. To wyspa wulkaniczna z żyznymi glebami i lasami równikowymi. Nasza szkoła znajduje się w samym centrum miasta  Fort-de-France.  Jest znana z wysokiej jakości kursów językowych.


null

Zadaj pytanie
Wyślij