LISA! Kursy Językowe za Granicą

Ardingly

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego dla osób od 8 do 17 roku życia (od wiosny do lata)

Ardingly to niewielka miejscowość położona w połowie drogi między Londynem i Brighton, otoczona zielonymi terenami. Nasza szkoła znajduje się niedaleko jeziora i może poszczycić się znakomitą infrastrukturą – m.in. własnym basenem i kortami tenisowymi.

Obóz języka angielskiego w Ardingly
 

LISA-Sprachreisen-Schueler-Englisch-Ardingly-College-Gebaeude-Schule-Campus-Park-traditionell


W szkole w Ardingly kursanci mogą grać w tenisa na jednym z 18 kortów położonych na kampusie oraz uprawiać windsurfing i pływać w pobliskim jeziorze. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, dzięki czemu uczestnicy kursu mogą spędzać wolny czas na wiele różnych atrakcyjnych sposobów. Zarówno w czasie lekcji, jak i po nich poznają nowych przyjaciół z całego świata i jednocześnie ćwiczą swój angielski rozmawiając z nimi na wiele tematów. Ardingly położone jest jedynie 30 minut drogi od Londynu i niecałe 30 km od Brighton i jego pięknych plaż. Okolicę stanowią cudowne zielone tereny pełne pól i lasów – doskonałe na spacer połączony z piknikiem. Prosimy o rezerwację z dużym wyprzedzeniem

 

null  

Drodzy Rodzice, z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących informacji na temat kursów językowych w Ardingly i pomożemy wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem – dane kontaktowe znajdą Państwo w okienku po lewej stronie.

Zadaj pytanie
Wyślij