LISA! Kursy Językowe za Granicą

Miami

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

 Kursy języka angielskiego w Miami

Nazwa Miami pochodzi z języka tutejszych rdzennych mieszkańców i oznacza 'Wielką Wodę' w odniesieniu do rzeki Miami. Tutejsze plaże są rajem dla  surferów, a piękna otaczająca przyroda atrakcją dla turystów. Wybierz się do Parku Narodowego Everglades w poszukiwaniu aligatorów lub pojedź na Key West i nurkuj w jednej z najpiękniejszych raf koralowych.

NICHT BENUTZEN !!

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIAMI:

  1. Najlepsze miejsce: nauka angielskiego nad brzegiem ocenanu przy Ocean Drive!
  2. Jakość: nowoczesna, międzynarodowa szkoła w pobliżu plaży
  3. Szeroki wybór kursów: biznesowe, indywidualne, poranne, popołudniowe.
 
 
Miami znajduje się na Florydzie, najbardziej wysuniętym na południe i słonecznym stanie. Rzeka Miami, która biegnie od subtropikalnych bagien Everglades do Atlantyku, przecina miasto. Miami cieszy się tropikalnym klimatem przez cały rok -  gorącym i wilgotnym latem oraz suchą i ciepłą zimą, Idąc wzdłuż Ocean Drive, możesz podziwiać niesamowite widoki architektury miasta. W Miami znajdziemy około 800 budynków w stylu Art Deco, wzniesionych w mieście w latach 30-tych i 40-tych  XX wieku. Najbardziej okazałe przykłady są położone wzdłuż promenady. W nocy, luksusowe limuzyny i samochody sportowe podjeżdżają pod bary, restauracje i kluby. Piaszczysta plaża na końcu promenady przyciąga turystów. To tu, co roku odbywa się znany turniej tenisowy. To również idealne miejsce do uprawiania różnych plażowych czy wodnych sportów  przez cały rok. Jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym jest finał rozgrywek futbolu amerykańskiego Super Bowl, który jest często organizowany w Miami.


NICHT BENUTZEN !!

Nasza szkoła językowa w Miami położona jest przy South Beach na Lincoln Road. Zaledwie kilka przecznic dalej znajduje się słynny Ocean Drive. Złota, piaszczysta plaża jest też zaledwie kilka minut spacerem stąd .Szkoła posiada 14 jasnych i nowoczesnych sal lekcyjnych oraz  salon dla sudentów z TV. Studenci mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .