LISA! Kursy Językowe za Granicą

Boston

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Bostonie

Boston łączy tradycję i nowoczesność w jednym ekscytującym mieście. Uniwersytet Harvarda wychowuje najzdolniejszych studentów Stanów Zjednoczonych: przyszłych prawników, sędziów i prezydentów.

 

null

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BOSTON:

  1. Najlepsze miejsce: nauka angielskiego w nowoczesnym, dynamicznym, nadmorskim mieście
  2. Jakość: szkoła w centrum, uczestnicy z całego świata, wysoki poziom nauczania
  3. Szeroki wybór kursów: lekcje indywidualne, angielski i golf, egzaminacyjne


Boston jest dla Stanów Zjednoczonych jest jak Oxford dla Anglii. Miasto inspirujące nauką, badaniami i kreatywnością. Biblioteki są tu również dostępne dla studentów zagranicznych, studiujących angielski w Bostonie. W licznych barach i klubach, młodzi studenci spotykają się, by odpocząć po zajęciach i już planują stworzenie kolejnego Google, Facebook’a czy Youtube’a. Boston jest najbardziej europejskim miastem Stanów Zjednoczonych i leży w północno-wschodniej części kraju. Ma piękne, zadbane parki, domy z czerwonej cegły i brukowane ulice, inspirowane architekturą Londynu. Można tu znaleźć  typowe amerykańskie wieżowce, ale nie są one skoncentrowane w takiej ilości, jak w innych miastach kraju. Freedom Trail – ścieżki z czerwonej cegły łączące miejsca o historycznym znaczeniu w mieście - prowadzą turystów szlakami historii Amerykańskiej Wojny o Niepodległość. Szlak kończy się przy domu ze złotą kopułą, gdzie George Washington podpisał Deklarację Niepodległości. Replika legendarnego Mayflower’a, czyli małego drewnianego żaglowca, który przewiózł pierwszych Europejczyków do Ameryki, znajduje się w Plymouth - małym miasteczku w pobliżu Bostonu.

 

LISA-Sprachreisen-Englisch-Boston-Harvard-USA-Shopping-Sightseeing-Baseball-Red-Sox

 

Jeden z najbardziej znanych budynków w mieście można znaleźć w dzielnicy Boston Cambridge: Uniwersytet Harvarda. Wielu prezydentów studiowało na tej prestiżowej uczelni, w tym John F. Kennedy oraz założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg. Boston ma ponad 100.000 studentów studiujących w ponad 60 różnych wydziałach i uczelniach. Oprócz Harvardu najbardziej prestiżową uczelnią jest Instytut Technologii Massachusetts, znane jako MIT. To tutaj  prowadzone są badania, które zmieniają nasz świat i pozwalają dokonać skoku cywilizacyjnego. 

 

 

 

Zadaj pytanie
Wyślij