LISA! Kursy Językowe za Granicą

Jeffreys Bay

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego w Jeffreys Bay

W Jeffreys Bay co roku spotykają się najlepsi surferzy z całego świata! Złota, rajska plaża Super Tube, wraz z metrowymi falami Oceanu Indyjskiego oferują znakomite warunki do uprawiania tego sportu.

Kursy języka angielskiego w Jeffreys Bay

null

Jeffreys Bay położone jest bezpośrednio na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego, w południowoafrykańskiej prowincji Eastern Cape. Na długiej, piaszczystej plaży Super Tubes znaleźć można małże o różnorodnych kształtach i kolorach. Plaża ta otrzymała międzynarodowe wyróżnienie Blue Flag ze swoje czyste i przejrzyste wody. Jej słynne na całym świecie wysokie fale, nazywane „tubes”, przyciągają każdego roku prawdziwe sławy surfingu, takie jak Kelly Slater, czy Andy Irons. Tutaj też odbywa się w lipcu Billabong Surf Festival. To nie przypadek, że ta słoneczna plaża jest jedną z najbardziej popularnych wśród surferów z całego świata!

Miasto leży na trasie magicznego szlaku ogrodów – Garden Route – który rozciąga się wzdłuż wybrzeża od Cape Town do Durbanu mijając okoliczne plaże Zatoki Świętego Franciszka, Narodowy Park Addo Elephant i półpustynię Karoo. Niedaleko Jeffereys Bay znajduje się Park Narodowy Tsitsikamma, obejmujący gęstą dżunglę z grzmiącymi wodospadami oraz malownicze wybrzeże z pięknymi, złotymi zatokami. Warto wybrać się do jednego z południowoafrykańskich parków na wycieczkę safari, podczas której oglądać można dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Mieszkają tu m.in. niezliczone gatunki ptaków o egzotycznym, kolorowym upierzeniu, zwinne antylopy i małpy. Przy odrobinie szczęścia zobaczyć można również pływające w morzu wieloryby.

Zadaj pytanie
Wyślij