LISA! Kursy Językowe za Granicą

Sydney

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kurs języka angielskiego w Sydney

Surry Hills to jedna z dzielnic Sydney, charakteryzująca się największa ilością sklepów odzieżowych w mieście. Znajdziesz tu również piękne budowle z epoki wiktoriańskiej przeplatające się z nowoczesnymi  wieżowcami o szklanych fasadach.


null

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SYDNEY:

  1. Lokalizacja: doskonałe umiejscowienie, świetnie skomunikowane z całym miastem
  2. Jakość: nowoczesna szkoła, z szerokim wyborem kursów
  3. Kursy długoterminowe: idealna dla kursów powyżej 8 tygodni

 

Sydney to prawdziwa kosmopolityczna metropolia, która olśniewa swoim blaskiem, gdy zajdzie słońce. Słynny na całym świecie most Harbour Bridge łączy północne i południowe wybrzeża miasta rozciągając się ponad zatoką Port Jackson. Most jest w nocy pięknie oświetlony, a w jego pobliżu znajduje się wiele kafejek i restauracji, z których można podziwiać krajobraz. Dzielnica Surry Hills położona jest kilka kilometrów na południe od centrum miasta. Pierwszym osiedleńcem był na tej ziemi brytyjski major, który założył tam małą farmę, nazywając ją tak na cześć hrabstwa Surrey w Anglii. Współcześnie Surry Hill charakteryzuje typowa dla Sydney zabudowa – nowoczesne wieżowce mieszają się z tradycyjnymi budowlami. Znajduje się tu również mnóstwo modnych butików (ekskluzywne wystawy podziwiać można zwłaszcza na ulicy Crown Street), a także kawiarni, pubów i restauracji.  Co roku w parku Prince Albert Park odbywa się festiwal muzyczny, który przyciąga zarówno mieszkańców Sydney, jak i turystów z Australii i zza granicy. Głowna stacja kolejowa oddalona jest jedynie o kilka minut drogi od Surry Hills. Dzięki sprawnej sieci komunikacji publicznej wszystkie najciekawsze miejsca w Sydney są stąd łatwo osiągalne – w tym dwie najpiękniejsze plaże – Bondi i Manly. Miejscowi surferzy spotykają się tu by powalczyć z falami, które nigdy nie zawodzą!

LISA-Sprachreisen-Sydney-Meer-Freizeit-Aktivitaeten-Ausgehen-Ausgehtipps-Straende-baden-sonnen-Meer  

W Sydney praktycznie  każdy może poczuć się jak w domu! To miasto to prawdziwa mieszanka różnorodnych kultur. Znajdziesz tu dzieła projektantów z całego świata, które choć są tak od siebie różne, w tym mieście harmonijnie ze sobą współgrają. Populację Sydney tworzą ludzie ponad 200 różnych narodowości, którzy podróżowali z mniej lub bardziej odległych punktów z całego świata, aby osiedlić się w tym mieście i ukształtować w nim niepowtarzalną atmosferę. Znajdziesz tutaj małą Italię w dzielnicy Leichhardt, Chinatown na wschodzie Portu Darling i regiony wielokulturowe takie jak Marrickville, Bankstown lub ulicę Oxford Street. Można skosztować tu zarówno wyśmienitych tajskich pierożków, jak i prawdziwej włoskiej pizzy, czy też hiszpańskiej paelli ze świeżymi owocami morza.

Zadaj pytanie
Wyślij

Thank you for your inquiry.

Your inquiry has been received. We will respond as soon as possible.

Your inquiry number is .