LISA! Kursy Językowe za Granicą

Airlie Beach

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Kursy języka angielskiego w Airlie Beach dla dorosłych

Tylko u wybrzeży Airlie Beach na wschodnim wybrzeżu Australii znajdują się białe piaszczyste plaże i krystalicznie błękitna woda oraz niesamowity podwodny świat Wielkiej Rafy Koralowej i 74 tropikalnych wysp.

Kursy języka angielskiego w Airlie Beach - opis miasta

LISA-Sprachreisen-Englisch-Airlie-Beach-Strand-Huegel-Inseln-weisser-Sand-Meer--Segeln-Segelflug

Airlie Beach znajduje się na wschodnim wybrzeżu Australii, w pobliżu pięknych białopiaszczystych wysp a także  Wielkiej Rafy Koralowej. Stanowi ona część Cumberland Islands, który składa się z 165 małych wysp z pięknymi plażami, krystalicznie czystą wodą i zapierającym dech w piersiach podwodnym światem. Airlie Beach znajduje się na tej samej długości geograficznej co Tahiti co oznacza, że wysokie temperatury są tam  gwarantowane przez cały rok. To małe miasteczko przyciąga turystów z całego świata w drodze do Wielkiej Rafy Koralowej. Jego główną atrakcją jest sztuczny zalew na plaży, gdzie można spędzić godziny na beztroskiej, przyjemnej kąpieli. Miasto budzi się do życia w nocy, gdy wiele barów i restauracji jest otwartych i zachęca do zrelaksowania się przy drinku i porozmawiania z innymi podróżnymi.

Ze swoimi długimi, piaszczystymi plażami, wybrzeża Airlie Beach oferują doskonałe warunki do żeglarstwa, surfingu i nurkowania. Możesz tu poznać podwodny świat Wielkiej Rafy Koralowej wraz z delfinami, żółwiami i innymi fascynującymi zwierzętami. Możesz też nacieszyć się niezapomnianym widokiem na paralotniarzy, którzy latają nad wyspami. Patrząc na rajską wyspę Hamiltona,  przekonasz się o niezwykłym pięknie białych, piaszczystych plaż.

 

 

Zadaj pytanie
Wyślij