LISA! Kursy Językowe za Granicą

Londyn Centralny

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Angielski w Londynie Centralnym

Londyn jest światową stolicą mody i zakupów. Niezliczona ilość atrakcji oraz bogate życie nocne przyciąga turystów z całego świata.


 

LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Central-Piccadilly-Oxford-Street-SightseeingDLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDYN CENTRALNY:

  1. Doskonała lokalizacja: szkoła położona jest tuż przy słynnej Oxford Street
  2. Jakość: uczestnicy z całego świata, szeroki wybór kursów, w tym egzaminacyjnych
  3. Londyńska atmosfera: spokojna okolica, największe atrakcje miasta w pobliżu


Londyn jest światowym prekursorem mody. Wysokie modelki na wybiegach Fashion Week, tuż obok Natural History Museum,  przyciągają wzrok nie tylko specjalistów z branży odzieżowej. Najmodniejsze ubrania można kupić na słynnej ulicy Oxford Street lub w domu towarowym Harrods. Londyn to również finansowa metropolia. Tutaj tworzą się ogromne fortuny, jak i głośne medialnie upadki. Wykształceni ludzie świata finansów w dzień inwestują, sprzedają, kupują, a wieczorem wyruszają do Soho aby zrelaksować się. Obszar ten, w pobliżu Piccadilly Circus, w zachodnim Londynie to centrum życia nocnego. Tutaj znajdują się najsłynniejsze kluby, bary i restauracje. Soho to miejsce gdzie osiedlili się z ludzie z wielu krajów o różnych kulturach. Najlepiej widać to w restauracjach, gdzie znajdziemy wpływy chińskie, hinduskie, francuskie, włoskie.  Wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę dzielnicy.


 


LISA-Sprachreisen-Englisch-London-Central-Tower-Bridge-Sightseeing-Shopping-internationale-Teilnehmer

 

Londyn słynie również z muzyki i kultury: Lata 60-te to czas The Beatles, w latach 70-tych Londyńczycy tańczyli w swoich garniturach do utworów Davida Bowie.  Gilles Peterson stworzył wytwórnię Acid Jazz w latach 80-tych. Damon Albarn, twarz Blur, w latach 90-tych wprowadził do świata muzyki britpop. Również dzisiaj miasto wzbogacane jest przez różne subkultury.W Londynie znajduje się wiele światowej sławy teatrów np. National Theatre. Koncerty muzyki klasycznej rozbrzmiewają  w Royal Opera House. The London Symphony Orchestra to jedna z najlepszych orkiestr symfonicznych na świecie. Wieczorem w Londynie najlepiej wybrać się na zwiedzanie i odkrywanie „miejskiego morza świateł”.

Zadaj pytanie
Wyślij