LISA! Kursy Językowe za Granicą

Caythorpe

 
22 – 665 02 81
info@podrozejezykowe.pl
Pon. - Pt. — 10:00 - 18:00

Obozy językowe w  Caythorpe                          (7-14 lat)

Obóz jest organizowany w pięknym zamku nad brzegiem jeziora w hrabstwie Nottinghamshire, w malowniczej i spokojnej  miejscowości  Caythorpe. Obozy są przeznaczone dla dzieci 7-14 lat.

Obóz języka angielskiego w zamku w Caythorpe

#

Wybierz się na niesamowity obóz językowy w Caythorpe. Na terenie typowego angielskiego zamku zmierzysz się z własnymi słabościami. Oprócz nauki angielskiego, będziesz brać udział w naszych treningu survivalowym, nauczysz się wspinać się na linie, a wieczorem przy ognisku w lesie odpoczniesz przy pieczonej kiełbasce.

#

Caythorpe to malutka miejscowość, która liczy zaledwie i 500 mieszkańców i jest położona 15 km na północny wschód od Nottingham w hrabstwie Nottinghamshire. Uczestnicy kursu uczą się i są zakwaterowani na terenie malowniczo położonego nad jeziorem zamku szlachcica brytyjskiego. Wysoki poziom nauczania połączony z bardzo bogatym programem zajęć pozalekcyjnych sprawi, że każdy nie tylko znacznie poprawi swój poziom języka angielskiego, ale również przeżyje przygodę, którą będzie wspominać przez wiele lat.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Zadaj pytanie
Wyślij